Kolekcia Reloop, farebná a svieža ako leto

Farby, vône, slnečné lúče či jednoducho pocit voľnosti – to všetko je tak vzácne po dlhom a opakovanom pandemickom pobyte doma spojenom s toľkými obmedzeniami. Doprajme si preto voľné nadýchnutie, uvoľnenie a priehrštie dobrej nálady a zdravia. A krásy predovšetkým.

Toto všetko zahŕňa nová Metaformi kolekcia Reloop. Tá formálne nadväzuje na kolekciu Loop, je však obohatená o nové farby a sviežu letnú energiu. Názov kolekcie Reloop taktiež odkazuje na jej predchodcu, kolekciu Loop, teda kruh. Kruhové polodrahokamy „tancujúcie“ na šperkoch a ich nespútaný pohyb navodzujú pocit nekonečnej voľnosti.

metaformi_design_jewelry_reloop_lousy_auber_lookbook_31

Novinkou je hlavne svieža farebná kombinácia a jemnejšie zaoblené tvary polodrahokamov, vďaka ktorým sa kamenné krúžky môžu rozpohybovať ešte ľahšie a voľnejšie. Reloop prináša striebro a polodrahokamy v ružovej (ruženín), modrej (sodalit) a zelenej (avanturín) farbe, ktoré sa oplatí nosiť nielen kvôli ich nádherným farbám, ale i vlastnostiam, ktoré sú im pripisované. Ak sa teda neviete rozhodnúť, či vám k opálenej pokožke najlepšie pristane ružová, modrá či zelená, skúste sa inšpirovať nimi.

metaformi_design_jewelry_reloop_lousy_auber_lookbook_34

Ak hľadáte šťastie – v hre, alebo láske, či pri iných príležitostiach, mali by ste siahnuť po šperkoch so zeleným avanturínom. Jeho účinky podľa viacerých zdrojov majú schopnosť doslova šťastie či náhodu privábiť. Pôsobiť by však mal aj na psychiku človeka – dodávať sebaistotu, no zároveň trpezlivosť a vnútorný pokoj.

metaformi_design_jewelry_reloop_lousy_auber_lookbook_16

Ak nie ste zrovna tímový hráč, siahnite po sýtomodrom sodalite, ktorý má napriamiť myseľ na racionálny, no solidárny spôsob vnímania a premýšľania. Zároveň však rozvíja kreativitu a umelecké cítenie, takže ak bude sodalit vaša voľba, budete kráčať v šľapajách mnohých známych umelcov z minulosti, ktorí ho práve pre tieto účinky nosili.

metaformi_design_jewelry_reloop_lousy_auber_lookbook_26

Podporovať umelecké cítenie by mal aj tretí kameň kolekcie – ruženín. Je to však predovšetkým kameň lásky, upevňujúci partnerské vzťahy. Má však aj pre ženy nepostrádateľný význam – už starí Egypťania verili, že ruženín spomaľuje starnutie.

metaformi_design_jewelry_reloop_lousy_auber_lookbook_22

Individualista, tímový hráč či umelec – to všetko sú vlastnosti, ktoré vidno až po oboznámení sa s osobnosťou, ktorej sú vlastné. No krása, ktorá sebavedome žiari, je vidno na prvý pohľad. Netreba pripomínať, že jej neodmysliteľnou súčasťou je šperk, podčiarkujúci osobnosť. Zdôraznite svoj pôvab a vyfarbite si leto s novou kolekciou Reloop!

metaformi_design_jewelry_reloop_lousy_auber_lookbook_07