fbpx Skip to content

Všeobecné obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky sa vzťahujú na všetky ponuky, objednávky, dohody, produkty adodávky. Pred zadaním objednávky si pozorne prečítajte naše obchodné podmienky. Objednaním tovaru vyjadrujete  súhlas s týmito podmienkami.

Výber tovaru a objednávka

Pri objednávaní produktu musíte vykonať nasledujúce kroky:

Vložte predmet do nákupnej tašky.

Zadajte fakturačné údaje – vaše meno, dodacie a platobné údaje.

Na potvrdenie vašej objednávky dostanete e-mail na e-mailovú adresu, ktorú ste zadali. Ak nedopatrením nedostanete e-mail, vaša objednávka je stále funkčná.

Všetok tovar zostáva majetkom spoločnosti Metaformi až do úplného zaplatenia kúpnej ceny a do chvíle, keď budú všetky nároky vyplývajúce z predaja uspokojené.

Každý produkt je originálny, obrázky na webovej stránke sa môžu vždy mierne líšiť od reality.

Všetky ceny sú uvedené v Eurách vrátane DPH.

Ceny nezahŕňajú prepravné, ktorého výška závisí od požadovanej dodacej adresy.

Pre Slovensko sa náklady na doručenie pohybujú od 3 EUR do 5 EUR. Osobný odber v Bratislave je zadarmo.

Pre doručenie do zahraničia sa náklady pohybujú od 4 EUR do 15 EUR.

Náklady na doručenie objednávky sú jasne uvedené v priebehu objednávky.

Čas doručenia

Šperky sú vyrábané na objednávku, preto vás prosíme o trpezlivosť. Všetky kusy budú dodané do 14 pracovných dní, ale pretože sa vždy snažíme vyjsť vám čo najviac v ústrety,  väčšinu položiek sa nám podarí dodať do jedného týždňa. V prípade, že potrebujete dostať objednávku do určitého dátumu, skôr ako zrealizujete objednávku online, pošlite nám e-mail na adresu kontakt@metaformi.sk.

Preprava, doručenie  a zodpovednosť

Do termínu doručenia – vrátane dodania nesie zodpovednosť za objednávku spoločnosť Metaformi. Po doručení zodpovednosť prechádza na vás. Všetky fotografie a obrázky zobrazené spoločnosťou Metaformi sú chránené autorskými právami. Bez písomného súhlasu z Metaformi nie je možné reprodukovať a verejne používať fotografie a grafiku.

Zrušenie objednávky a vrátenie tovaru 

Veríme, že budete s naším tovarom spokojní. V každom prípade máte právo zrušiť objednávku alebo  vrátiť tovar do štrnástich kalendárnych dní odo dňa doručenia, čo znamená, že máte možnosť zmeniť názor a poslať späť nepoužitý a nepoškodený tovar, ktorý ste dostali – vrátane originálneho a nepoškodeného obalu. V prípade poškodenia si spoločnosť Metaformi vyhradzuje právo odmietnuť vrátené veci. Vrátenie zaplatenej sumy zníženej o náklady na dopravu sa uskutoční po prijatí a kontrole tovaru v rámci pätnástich kalendárnych dní.

Poškodený, chybný, nesprávny produkt

Ak ste dostali poškodený alebo chybný produkt, alebo položka, ktorú ste dostali je iná než ste si objednali, kontaktujte nás prosím okamžite na kontakt@metaformi.sk. Vyriešime váš prípad podľa vašich individuálnych potrieb čo najskôr, najneskôr do tridsiatich dní.

Veľkosti

Zákazník je zodpovedný za to, aby si objednal správnu veľkosť. Dimenzovanie môže byť zložité, preto sme vytvorili tabuľku, ktorá vám pomôže pri kúpe vašej správnej veľkosti. Nájdete ju tu. V prípade potreby si môžete tovar vymeniť za inú veľkosť do 7 dní od dátumu doručenia. Všetky poplatky za doručenie a opätovnú prepravu v prípade výmeny hradí zákazník.

Opravy

Opravy poškodených šperkov môžu byť spoplatnené.

Súkromie

Metaformi berie vaše súkromie vážne. Vaše informácie nebudeme poskytovať tretím osobám, predávať, obchodovať ani prenajímať ich. Všetky vaše informácie potrebné k objednávke – meno, e-mailová adresa, fakturačná adresa, dodacia adresa a kredit číslo karty budú použité výlučne pri objednávke a na komunikáciu s vami o nej.

Miesto právnej jurisdikcie

Všetky právne vzťahy sa riadia výlučne slovenskou legislatívou.

Kontakt:

METAFORMI s.r.o.

Sasinkova 11 81108 Bratislava SLOVENSKO

Telefónne číslo: 421 903 240 284

E-mail: kontakt@metaformi.sk

IČO: 54460379 DIČ: 2121681683

IBAN: SK1811000000002949135218

SWIFT / BIC: TATRSKBX