fbpx

Doprava nad 150 EUR na SK a ČR zadarmo

dní
hodín
minút
sekúnd

Smiley Collection, nová kolekcia šperkov z avanturínu

December. Vonku je ďalší  zachmúrený deň pandémie, na ktorú sme si už, paradoxne, takmer zvykli ako na každodennú rutinu. Momentálne je toho málo, čo nás rozveselí a práve preto teraz potrebujeme oveľa viac pozitívnej energie a optimizmu ako inokedy. Všedné dni však nemusia mať len temné stránky – pre mňa sa stali inšpiráciou, potrebou zhmotniť pozitivizmus a to doslova – v najnovšej kolekcii Metaformi – Smiley Collection.

Smiley collection avanturin nahrdelnik

Neopakovateľná krása a pozitívne účinky drahých kameňov – to v jedinečnej podobe zahŕňa každý šperk Metaformi. Smiley Collection však prináša ešte niečo navyše – pozitívnu náladu, ktorú vyžaruje šperk z tejto kolekcie nielen pre jej nositeľku, ale aj pre celé jej okolie.  Veď zábavu, veselú náladu, zdieľanie radosti s inými nič nesymbolizuje vernejšie ako práve tento piktogram. Pozitivitu symbolu dopĺňa aj optimistický – do oranžova sfarbený odtieň žltého avanturínu.

Smiley collection avanturin nausnice

Duševné účinky polodrahokamu

Žltý avanturín je nielen jedinečne krásny drahý kameň, ale má aj veľmi široké spektrum účinkov. Môže vám pomôcť  pri posilňovaní zdravia i psychiky. Jeho vplyv by sa mal odraziť i na upevňovaní či budovaní vzťahov s najbližšími, v kariérnom postupe, pri získavaní materiálnych statkov a dokonca i  v láske a milostnom živote.

Po stáročia sa žltý avanturín využíva na posilnenie sebadôvery, liečenie strachu a úzkosti, na budovanie empatie, sústredenosti a schopnosti vypočuť si názory iných, čo pomáha pri presadzovaní sa – ako doma, tak i v pracovnom živote.  Nič však netreba brať príliš vážne – cez prizmu žltého avanturínu vnímame život trochu menej vážne, keďže  podporuje aj ľahkosť, duchovnú radosť a spokojnosť.

Smiley collection avanturin nahrdelnik

Polodrahokam avanturín a zdravie

Vďaka žltému avanturínu by sme mali ľahšie znášať aj viaceré zdravotné ťažkosti ako zápaly či opuchy, ďalej migrény, alergie či choroby kože. Pomáhať má pri chorobách pečene či pankreasu, pri žalúdočných a mnohých ďalších ťažkostiach, dokonca i pri potiažach so srdcom – a nielen milostných. A hoci je žltý avanturín podstatne starší ako samotná civilizácia, pozitívne vplýva i na moderné civilizačné problémy – pomáha znižovať cholesterol a toxíny v tele a jeho účinky potláčajú dôsledky enviromentálneho a elektromagnetického znečistenia organizmu. To dosiahnete jednoducho – keď ho chcete odložiť, uložte ho k niektorému z prístrojov, ktoré máte doma.

Ak využívate kamene na meditáciu, so žltým avanturínom to skúste ráno, zabezpečí vám energiu a úsmev na celý deň.

Smiley collection avanturin prsten

Šperk nabitý pozitívnou energiou

Samozrejme, po celý deň môžete kameň nosiť ako šperk, vďaka čomu vám odovzdáva pozitívnu energiu a navyše vás okrášli: jemná, no zároveň hravá krása žltého avanturínu spolu s pozitívnymi účinkami tohto polodrahokamu, umocnené pozitívnym symbolom Smiley – to všetko je správny recept na osvieženie a prejasnenie chmúrnych dní. Či sa už rozhodnete nosiť ho na hrudi, ruke, v podobe náušníc, prsteňa,  alebo si vyskladáte kolekciu. V každom prípade Vám Smiley prinesie

TOP
Obľúbené
KOŠÍK 0
RECENTLY VIEWED 0