fbpx

Doprava nad 150 EUR na SK a ČR zadarmo

dní
hodín
minút
sekúnd

Žaneta Morovská, tvorkyňa hry Hlbina, odpovedá na svoje vlastné otázky

Pravdepodobne väčšina poznáte kartovú hru s otázkami pre sebareflexiu a hlbšie rozhovory – Hlbina. My sme si ju “zahrali” priamo s jej tvorkyňou – inšpiratívnou Žanetou Morovskou. Prečítajte si, aké su jej odpovede na vlastné otázky.

Kedy si najviac cítila, že si?

Toto je veľmi osobná otázka, ňou sa spustil proces tvorenia Hlbiny. Rada ju kladiem, ale nie som zvyknutá na ňu odpovedať ja sama, hah.

Najviac som cítila, že som pri dosahovaní vrcholov. 

Zažívaš každý deň lásku? Ku komu/čomu?

Každý deň zažívam lásku k životu. Niekedy viac, niekedy menej, závisí v akej som fáze cyklu. A nedávno som raz ráno vstala, pozrela sa na seba v zrkadle a pocítila som hlbokú lásku k svojmu vnútru. Stalo sa to samovoľne, nemala som nad tým kontrolu. Bol to nádherný moment.

Aká je tvoja pravda o žene 21. storočia?

Už si nenárokujem na pravdu. Stačí mi, že budem pravdivá sama k sebe, bez potreby čokoľvek komukoľvek vysvetlovať či objahovať. A to prajem každej žene. Skutočnú opravdivosť a preľúbenie seba samej.

Kam chodíš pre nové inšpirácie a myšlienky?

Chodím do ticha. Do svojho denníka. Alebo zmením prostredie, cestujem. Vyhľadám ľudí, ktorých obdivujem. Nemám ani tak problém s novými nápadmi či inšpiráciami, skôr s ich selektovaním a následným dotiahnutím do konca. Ale to je len nejaké presvedčenie, ktoré ma možno zbytočne obmedzuje. Takže beriem späť. Verím, že tak ako som kreatívna, tak tak som aj zodpovedná voči svojím nápadom a realizujem ich s nadhľadom 🙂

Čo je tvoja tajná záľuba?

Ovoniavanie ľudí.

A jedna extra otázka, ktorá nás vždy zaujíma:

Aký je tvoj obľúbený kamen?

Lapis lazuli a perly. Lapis ma fascinuje svojou výraznou modrou farbou a účinkami. Je to kameň lásky, múdrosti a priateľstva. Zlepšuje komunikáciu a zdieľanie myšlienok s ostatnými. Na perlách ma fascinuje ich proces vzniku. Keď sa do lastúry dostane cudzí objekt, napríklad zrnko piesku alebo malý parazit, lastúra sa začne brániť. Začne vylučovať perleť a obaľovať ňou cudzí objekt. Lastúra trpí, avšak z jej utrpenia sa rodí niečo nesmierne krásne.

Pozrite si výber z našich šperkov.

TOP
Obľúbené

KOŠÍK 0

RECENTLY VIEWED 0

Added to wishlist!